WEES GEEN VREEMDELING

NEEM CONTACT OP

Of je nu op zoek bent naar een nieuwe baan, een vraag hebt of gewoon even hallo wilt zeggen, je vindt hier vele manieren om contact met ons op te nemen: webshop@ricebyrice.com.

We helpen je graag zo snel en gemakkelijk mogelijk met je vragen, zodat je je snel weer bezig kan houden met belangrijkere dingen, zoals genieten van alledaagse magie …

HEADQUARTERS

RICE by RICE
Havnegade 100E
5000 Odense C
Denmark
CVR: 21093939
+45 63113535
Maandag - Donderdag 8:00 - 16:00
Vrijdag 8:00 - 15:30

Verkoopkantoren (Groothandel)

RICE Headquarters
Tel. +45 63 11 35 35
Email: rice@ricebyrice.com

RICE Customer Service
Tel. +45 63 11 31 35
Email: cs@ricebyrice.com

RICE Denmark
Tel. +45 61 73 37 03
Email: anha@ricebyrice.com

RICE Germany/Austria/Switzerland
Tel. +49 40 49 12 199
Email: germany@ricebyrice.com

RICE Norway
Tel. +45 31 54 92 27
Email: norway@ricebyrice.com

RICE Sweden
Tel. +46 733 297 992
Email: sweden@ricebyrice.com

RICE UK
Tel. +44 7969 175564
Email: uk@ricebyrice.com

RICE The Netherlands/Belgium
Tel. +31 62 305 0818
Email: holland@ricebyrice.com

RICE France
Tel. +33 6 08 32 75 47
Email: france@ricebyrice.com

RICE Spain
Tel. +49 160 90 62 7800
Email: spain@ricebyrice.com

RICE Italy
Tel. +49 160 90 62 7800
Email: italy@ricebyrice.com

RICE Global (Outside EU)
Tel. +45 63 11 35 35
Email: global@ricebyrice.com

Distributeurs

Australia
Corner Store WA PTY ltd.
Tel. +61 8 9433 2881
Email: australia@ricebyrice.com

Brazil
Modali
Tel. +55 (11) 77310121
Email: brazil@ricebyrice.com

Hong Kong
Planet B
Tel.+452 21 78820
Email: brian@planetb.hk

Israel
Sofi
Tel. +97 23 51 62 077
Email: israel@ricebyrice.com

Japan
Shonan Intl. CO. Ltd.
Tel. +81 3 5425 2715
Email: japan@ricebyrice.com

Mexico
Sneiza LLC
Tel. +52 (55) 5202 1043
Email: mexico@ricebyrice.com

Singapore
The Childrens Showcase
Tel. +65 63771996
Tel. +65 90230455
Email: singapore@ricebyrice.com

South Korea
Bowl Company
Tel. +82 70 4227 3580
Email: bowlcompany@naver.com

Turkey
Mi Ev Gerecleri Dis Tic. Ltd.
Tel. +90 532 496 44 36
Email: turkey@ricebyrice.com

USA
Sneiza LLC
Tel. +1 786 493 0275
Tel. +1 970 274 8468
Email: cs-us@ricebyrice.com